NASZE USŁUGI

 

         
 

Opiekunowie Klienta druk24h.pl

Dział Sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 20.

 

Zachęcamy do pisania na adres ogólny zapytanie@druk24h.pl lub bezpośrednio do jednego z naszych Opiekunów, którzy dołożą wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.

  Opiekunowie Klienta druk24h.pl


Dział Sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 20.

 

W godzinach nocnych (20:00 – 9:00) i w weekendy prosimy o kontakt z punktem czynnym 7/24h, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 12. Zapytania prosimy wysyłać pod adres: lwowska@druk24h.pl – jesteśmy również czynni w niedziele niehandlowe.

         
         
  Magdalena Gajewska druk24h.pl

Magdalena Gajewska

Lwowska 12

T: 22 511 57 54
M: 797 992 388
magdalena.gajewska@druk24h.pl

 Maciej Drążek

Maciej Drążek

Lwowska 12
T: 22 511 57 53     
M: 797 494 724
maciej.drazek@druk24h.pl

         
 

Beata Białozor

Lwowska 12

T: 22 511 57 56

M: 506 002 722

beata.bialozor@druk24h.pl

 Magdalena Lutosławska

Magdalena Lutosławska

Lwowska 12
T: 22 511 57 52     
M: 797 992 389
magdalena.lutoslawska@druk24h.pl

         
   Wiktoria Rudnicka Mordor Druk

Wiktoria Rudnicka

Mordor Druk

T: 22 511 57 62

M: 786 866 319

wiktoria.rudnicka@druk24h.pl

 Piotr Witan

Piotr Witan

Lwowska 12
T: 22 511 57 51
M: 506 002 707
piotr.witan@druk24h.pl

         
   Magda Guzowska Mordor Druk

 

Magda Guzowska

Mordor Druk

T: 22 511 57 63

M: 506 002 713

magda.guzowska@druk24h.pl


 

 

Aleksandra Matysek

Lwowska 12

T: 22 511 57 55

M: 506 002 726

aleksandra.matysek@druk24h.pl



         
   Joanna Piekarska

Joanna Piekarska

Mordor Druk
T: 22 511 57 61

M: 797 992 390
joanna.piekarska@druk24h.pl

Paweł Grot

Paweł Grot

Produkcja Reklamowa
pawel.grot@druk24h.pl

 

Specjalizacja: rzeczy niemożliwe i mega skomplikowane.