NASZE USŁUGI

 

         
 

Opiekunowie Klienta druk24h.pl

Dział Sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 20.

 

Jeżeli macie Państwo pilne zlecenia w godzinach nocnych (20:00 – 9:00) i w weekend prosimy o kontakt z punktem czynnym 24h/7: lwowska@druk24h.pl, tel 22 625 24 10 – jesteśmy czynni również w niedziele niehandlowe.

 

Zachęcamy do pisania na adres ogólny Działu Sprzedaży zapytanie@druk24h.pl lub bezpośrednio do jednego z naszych Opiekunów Klienta, którzy dołożą wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.

   
         
         
  Magda Guzowska Mordor Druk

Magda Guzowska

Mordor Druk

T: 22 899 23 34/35

M: 506 002 713

magda.guzowska@druk24h.pl

 Wiktoria Rudnicka Mordor Druk Wiktoria Rudnicka

Mordor Druk

T: 22 899 23 34/35

M: 786 866 319

wiktoria.rudnicka@druk24h.pl
         
  Joanna Piekarska Joanna Piekarska

Mordor Druk
T: 22 899 23 34/35

M: 797 992 390
joanna.piekarska@druk24h.pl

 

Beata Białozor

Lwowska 12

T: 22 625 24 10 wew.32

M: 506 002 722

beata.bialozor@druk24h.pl
         
 

Aleksandra Matysek

Lwowska 12

T: 22 625 24 10 wew. 38

M: 506 002 726

aleksandra.matysek@druk24h.pl

 Magdalena Gajewska druk24h.pl

Magdalena Gajewska

Lwowska 12

T: 22 625 24 10 wew. 38
M: 797 992 388
magdalena.gajewska@druk24h.pl

 

         
  Piotr Witan

Piotr Witan

Lwowska 12
T: 22 625 24 10 wew. 34
M: 506 002 707
piotr.witan@druk24h.pl

Maciej Drążek

Maciej Drążek

Lwowska 12
T: 22 625 24 10 wew. 35     
M: 797 494 724
maciej.drazek@druk24h.pl

 
         
  Magdalena Lutosławska

Magdalena Lutosławska

Lwowska 12
M: 797 992 389
magdalena.lutoslawska@druk24h.pl

 Maciej Drążek

Paweł Grot

Produkcja Reklamowa
pawel.grot@druk24h.pl

 

Specjalizacja: rzeczy niemożliwe i mega skomplikowane.

         
         
         

 

Zapisz

Zapisz