Ścianka prasowa, reklamowa/ wynajem

  

Oferujemy wynajem ścianki prasowej na konferencje, premierę, dowolny event lub wydarzenie. Zdejmujemy z barków Klienta  problem montażu i demontażu ścianki w miejscu ekspozycji, problem dowozu i odwozu ścianki oraz jej magazynowania.
Ścianka prasowa zwana także ścianką reklamową lub sponsorską jest bardzo popularną formą reklamy. Tego typu ścianka dobrze eksponuje logotypy sponsorów i partnerów, dlatego idealnie nadaje się na tzw. „czerwony dywan”. Ścianka ta jest także doskonałym nośnikiem treści marketingowych.

Istnieje możliwość zamówienia ścianki w innym rozmiarze i z innego materiału, w tej sprawie prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży.

.

 

Zalety i możliwości:

 

  • czas realizacji: 4 dni robocze
  • czas wynajmu: max.7 dni 
  • stabilna, metalowa konstrukcja
  • nadają się do wielokrotnego użytku
  • wykonana z niezwykłą starannością i dbałością o detal
  • cena zawiera: druk grafiki do ścianki, wynajem stelaża, montaż i demontaż ścianki w miejscu ekspozycji oraz dowóz na terenie Warszawy i najbliższej okolicy. 

 

Przykładowe przeznaczenie: jako ścianka konferencyjna, sponsorska, reklamowa, weselna, jako fotościanka, Photo Booth Wall, element zabudowy targowej, alternatywa dla systemów wystawienniczych.

  
 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu

 

Cennik wynajmu ścianki prasowej (ceny brutto)

  2,43 m x 3,65 m
wynajem ścianki prasowej z montażem 4 893,00 zł *
   
  * cena zawiera: druk grafiki do ścianki, wynajem stelaża, montaż i demontaż ścianki w miejscu ekspozycji (w godz. 8-20) oraz dowóz na terenie Warszawy i najbliższej okolicy.